Hukuk

Kullanıcı avatarı
Muzaffer ÇAKIR
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 10:09

[quote="mhtpfth"]
[quote="Muzaffer ÇAKIR"]
[quote="mhtpfth"]
[quote="Muzaffer ÇAKIR"]
Ben dünden beri canımla uğraştığım için daha bişey yapamadım :)
[/quote]

geçmiş olsun muzaffer hocam allah can sağlığı versin gerisi gelir elbet  ;)
[/quote]
Sağol mehtap hocam canım çıkmıyor işte bende çıkarmaya çalışıyorum ;) :( :o
[/quote]

ulaaaaa canına kastın ne daha gençsin ama çok istiyorsan vurabilirim seni hahaha daha önce vurduğum gibi bu sefer garanti olur  ;D ;D ;D
[/quote]

Ullaaa senden bişey olmaz geçen günde aynısını yaptın yüksekten düşünce öldüm ben yoksa senın kurşunların benı ıskaladı ;D

Arkadaşlar teşekkürler herkesin kan değeri düşer benim ki ise aksıne çıkıyor üç ayda beş ayda bir tekrarlanıyor sebebı nerden kaynaklanıyor bulunmuyor,buda bana şiddetli baş ağrısı ateş,halsızlık anlatamayacağım derecede,çok şükür biraz ıyıyım şimdi mecburen işe geldım ;) ;D

Kullanıcı avatarı
eda topçu
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 10:10

ticaret-hukuku-onemli-noktalarhatirlatm ... 141.0.html

cnm selda buna bir bakk

muzaffer hocam çok geçmiş olsun neyin var allah acil şifalar versinn çok zor bende bilirim geçen dönem sınav zamanında 13 gün filan hastahanede yatmış biri olarakk inan hiç birşeyin önemi yok sağlıktan başkaa sınav şu bu hepsi gelip geçici allahtan en başta sağlık sıhhat istemeliyiz.
en kısa zamanda kendini toparlaman dileğiyle allah sağlık versinn

Kullanıcı avatarı
ilknurum4
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 10:18

[quote="Muzaffer ÇAKIR"]
[quote="ilknurum4"]
[quote="Muzaffer ÇAKIR"]
Ben dünden beri canımla uğraştığım için daha bişey yapamadım :)
[/quote]

hayırdır muzaffer hocam
[/quote]

Çok hastayım dünden beri Allah ılk başta sağlık versin gerisi herşey boş mutlaka herşey bir şekılde yoluna girer ama sağlık çok önemli.
[/quote]

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN HOCAM HERŞEYİN  BAŞI SAĞLIK GERÇEKTEN

Kullanıcı avatarı
Muzaffer ÇAKIR
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 10:25

Allah razı olsun arkadaşlar güzel dıleklerınız ıçın sağolun.
şimdi biraz daha ıyıyım ama dünüm resmen felakettı hıçbışey yapamadan geçtı ne planlarım vardı hepsı suya düştü :(

Kullanıcı avatarı
demir09
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 10:26

[quote="eda topçu"]

cnm selda buna bir bakk

muzaffer hocam çok geçmiş olsun neyin var allah acil şifalar versinn çok zor bende bilirim geçen dönem sınav zamanında 13 gün filan hastahanede yatmış biri olarakk inan hiç birşeyin önemi yok sağlıktan başkaa sınav şu bu hepsi gelip geçici allahtan en başta sağlık sıhhat istemeliyiz.
[/quote]

muzaffer hocam çok geçmiş olsun ben durumu tam bilemiyorum ama sağlığınım sakın ihmal etme en önemli o bu hayatta ve sen bize daha lazımsın  ;) ;)

mervemarangoz
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 10:28

[quote="Muzaffer ÇAKIR"]
şimdi biraz daha ıyıyım ama dünüm resmen felakettı hıçbışey yapamadan geçtı ne planlarım vardı hepsı suya düştü :(
[/quote]

Allah sağlık versin arkadaşım en azından bugün iyisin :) telafi edersin dünkü programını ;) bu arada herkese selam ne zamandır siteye girmiyorum genel tekrar yaptım bende biraz geri kaldım hukukta ama telafi ederim inşallah..

Kullanıcı avatarı
Muzaffer ÇAKIR
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 10:33

[quote="demir09"]
[quote="eda topçu"]

cnm selda buna bir bakk

[/quote]

muzaffer hocam çok geçmiş olsun ben durumu tam bilemiyorum ama sağlığınım sakın ihmal etme en önemli o bu hayatta ve sen bize daha lazımsın  ;) ;)
[/quote]

[quote="mervemarangoz"]
[quote="Muzaffer ÇAKIR"]
[/quote]

Allah sağlık versin arkadaşım en azından bugün iyisin :) telafi edersin dünkü programını ;) bu arada herkese selam ne zamandır siteye girmiyorum genel tekrar yaptım bende biraz geri kaldım hukukta ama telafi ederim inşallah..
[/quote]

Tekrar teşekkürler arkadaşlar umarım telafı edebılırım Allah yar ve yardımcımız olsun..

Kullanıcı avatarı
Mehmet Okan
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 10:38

Muzaffer hocam cok cok gecmis olsun aman dikkat et kendine yaw herseyin basi saglik uzuldum ya..:(

Kullanıcı avatarı
Muzaffer ÇAKIR
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 10:53

[quote="pasqucan"]
Muzaffer hocam cok cok gecmis olsun aman dikkat et kendine yaw herseyin basi saglik uzuldum ya.. :(
[/quote]
Eywallah mehmet hocam sağolasın.Senıde tebrık ederım yıne çok güzel bır çalışma yapmazsın takıp edemedım dün emeğine sağlık..

olcay
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 10:57

çok üzüldüm muzaffer hocam geçmiş olsun Allah acil şifalar versin herşeyin başı sağlık gerçekten...
En son olcay tarafından 06 Şub 2012, 13:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
demir09
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 11:02

mehmet hocam günaydın. dün bir çalışma göndermişsin ama ben alamadım bir daha gönderme şansın var mı?

şevval77
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 11:03

çok çok geçmiş olsun Muzaffer hocam,Allah şifa versin.İnşallah bir tedavi yöntemi bulunur, senide sık sık rahatsız eden bu durumdan kurtulursun. Önce sağlık, gerisi daha sonra geliyor. Sağlık olmadan hiç bir şeyin kıymeti yok, sen önce kendine dikkat etmelisin.

Kullanıcı avatarı
Muzaffer ÇAKIR
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 11:07

[quote="olcay"]
öok üzüldüm muzaffer hocam geçmiş olsun Allah acil şifalar versin herşeyin başı sağlık gerçekten...

[/quote][quote="şevval77"]
çok çok geçmiş olsun Muzaffer hocam,Allah şifa versin.İnşallah bir tedavi yöntemi bulunur, senide sık sık rahatsız eden bu durumdan kurtulursun. Önce sağlık, gerisi daha sonra geliyor. Sağlık olmadan hiç bir şeyin kıymeti yok, sen önce kendine dikkat etmelisin.
[/quote]

Allah razı olsun arkadaşlar

Umarım yaa bıraz da ıhmalkarlık bır kaç yere gıdınce bişey anlamayınca bırde sonradan da hastalık geçınce daha üstelemıyoruz işte ınsanlık halı artık hayırlısı hakkımızda ınşallah ...

Kullanıcı avatarı
eda topçu
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 11:21

[quote="demir09"]
mehmet hocam günaydın. dün bir çalışma göndermişsin ama ben alamadım bir daha gönderme şansın var mı?
[/quote]

bende almadımm rica etsemm tekrar paylaşır mısın hocam  :)

Kullanıcı avatarı
selda yüksel
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 11:43

eda hocam ilknur hocam tşk ederımmmm  :D :D :D

sbkorkmaz
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 11:49

geçmiş olsun Muzaffer hocam
malesef sağlığın kıymeti hastalıkta belli oluyor. Allah acil şifalar versin.Kendinize dikkat edin

Kullanıcı avatarı
Mehmet Okan
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 11:52

[quote="Muzaffer ÇAKIR"]
[quote="pasqucan"]
Muzaffer hocam cok cok gecmis olsun aman dikkat et kendine yaw herseyin basi saglik uzuldum ya.. :(
[/quote]
Eywallah mehmet hocam sağolasın.Senıde tebrık ederım yıne çok güzel bır çalışma yapmazsın takıp edemedım dün emeğine sağlık..
[/quote]
Eyvallah muzaffer hocam nedemek sen saolasin..:)

Kullanıcı avatarı
Mehmet Okan
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 11:57

[quote="demir09"]
[/quote]
[quote="eda topçu"]
[quote="demir09"]
[/quote]

bende almadımm rica etsemm tekrar paylaşır mısın hocam  :)
[/quote]
Arkadaslar kusura bakmayin gec dondum size buyrun
Iktisat - Maliye
http://www.upload.gen.tr/d.php/www/qdo4 ... .docx.html
Vergi Hukuku
http://www.upload.gen.tr/d.php/www/vwo7 ... .docx.html
Problem olursa haber edin hocam..:)

Kullanıcı avatarı
demir09
Altın Üye
Altın Üye

06 Şub 2012, 12:19

çok teşekkür ederim mehmet hocam emeğine sağlık

“Vergi Hukuku” sayfasına dön

• Bilgi
  • Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir