2014 STAJ BAŞLATMA ÇALIŞMA GRUBU VE SINAVI KAZANANLAR BÖLÜMÜ

Bizimle Hazırlanıp Kazanan Arkadaşlarımız
Kullanıcı avatarı
Filiz Türkoğlu
Yönetici
Yönetici

28 Mar 2014, 11:11

Arkadaşlar merhaba. 2014 mart staj başlatma sınavını kazanan herkesi kutluyorum. Darısı yeterliliğe de olsun inşallah.

2014 Mart çalışma grubunda olan arkadaşlar durumlar nasıl? Sonuçları öğrenenler var mı içinizde?

Sınav sonuçları henüz sisteme yüklenmiş değil. Bazı odalar kazanan adaylara haber vermekte. Henüz haber alamayan arkadaşlar bağlı olduğunuz odayla iletişime geçin lütfen. Saat 15:00'ten sonra sınav sonuçlarının açıklanacağı söylenildi. Hepinizin hakkında hayırlısı olsun diyorum.

Arkadaşlar belirtmeden de geçmeyeyim. Başarılı olduğunuz size bildirildiyse artık tereddüt etmeyin. Kazanılmış Hak Geri Alınamaz. Yani netlerinizde ya da puanınızda size bildirim yapıldıktan sonra herhangi bir değişiklik olamaz. Bu yüzden panik yapmanıza gerek yok. Kazanmışlığın tadını çıkartın. Hayırlı olsun arkadaşlar tekrar tekrar.
En son Filiz Türkoğlu tarafından 28 Mar 2014, 11:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Cesaret hiçbir şeyden korkmuyorum demek değildir. Korkmamayı sadece aptallar yapabilir. Cesaret korksan da o işin üzerine gidebilmektir." demiş bir zat-ı muhterem...

Genelde objektif, kizinca subjektif; birazcik narsist; yerinde realist; koyu bir kemalist; kesinlikle humanist sirasi gelince duygusal, ucuk kacik marjinal..yeterli mi... :) :)

Kullanıcı avatarı
Entropi
Altın Üye
Altın Üye

28 Mar 2014, 11:12

Bende sonunda kazandım hocam  :) 9.girişimdi  ;)
En son Entropi tarafından 28 Mar 2014, 12:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Filiz Türkoğlu
Yönetici
Yönetici

28 Mar 2014, 11:16

Harikasın Ömer. Öğrencilerimizden aldığım güzel haberlere bir yenisi daha. Ne mutlu bizlere. Tebrik ediyorum seni de. Başarılarının devamını diliyorum.
En son Filiz Türkoğlu tarafından 28 Mar 2014, 12:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Cesaret hiçbir şeyden korkmuyorum demek değildir. Korkmamayı sadece aptallar yapabilir. Cesaret korksan da o işin üzerine gidebilmektir." demiş bir zat-ı muhterem...

Genelde objektif, kizinca subjektif; birazcik narsist; yerinde realist; koyu bir kemalist; kesinlikle humanist sirasi gelince duygusal, ucuk kacik marjinal..yeterli mi... :) :)

sheana
Acemi Üye
Acemi Üye

28 Mar 2014, 11:27

filiz hn. merhabalar bana da ismmo ' dan 11.40' ta mesaj geldi..emekleriniz için teşekkürler..
saygılar,selamlar hepinize ,
En son sheana tarafından 28 Mar 2014, 12:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Entropi
Altın Üye
Altın Üye

28 Mar 2014, 11:32

[quote="Filiz Türkoğlu"]
Harikasın Ömer. Öğrencilerimizden aldığım güzel haberlere bir yenisi daha. Ne mutlu bizlere. Tebrik ediyorum seni de. Başarılarının devamını diliyorum.
[/quote]Teşekkürler hocam. 2011 yılında ilk tanışmamız 3 yıl sonra sizlerden tebrik mesajını alabilmeyi o kadar çok bekledim ki...
En son Entropi tarafından 28 Mar 2014, 12:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Filiz Türkoğlu
Yönetici
Yönetici

28 Mar 2014, 11:33

Merhabalar senacım. Tebrikler güzelim. ne güzel başarılı olanları duymak. Darısı yeterliliğe de olsun inşallah.  ;)
En son Filiz Türkoğlu tarafından 28 Mar 2014, 12:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Filiz Türkoğlu
Yönetici
Yönetici

28 Mar 2014, 11:35

[quote="Entropi"]
[quote="Filiz Türkoğlu"]
[/quote]Teşekkürler hocam. 2011 yılında ilk tanışmamız 3 yıl sonra sizlerden tebrik mesajını alabilmeyi o kadar çok bekledim ki...
[/quote]

Her şey nasip ömer. Bazen ne kadar çabalarsan çabala olmayınca olmuyor. Nihayet oldu ya önemli olan bu. Şükür demek lazım. Darısı diğer emek veren herkese aynı zamanda yeterliliğe de inşallah diyorum.
En son Filiz Türkoğlu tarafından 28 Mar 2014, 12:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

SMMM Gökhan GÜLBEK
Yönetici
Yönetici

28 Mar 2014, 11:36

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Arkadaşlar sonuç belgelerinize ulaştığınızda lütfen bize mail atın başarı ortalamasını çıkartacağız. Kazanan arkadaşların da tc özel bilgisini kapatarak sonuçlarını gurur tablomuza ekleyeceğiz.
En son SMMM Gökhan GÜLBEK tarafından 28 Mar 2014, 12:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
SMMM EĞİTİM SETİ SATIN ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

(forumstajer@hotmail.com.tr)

sheana
Acemi Üye
Acemi Üye

28 Mar 2014, 11:56

çok mersi filiz hn. :D allah herkesin emeğinin karşılığını versin inşallah..umarım yeterlilikte de ters köşe falan yapmazlar ;)

DUYGU GÜRÇAY
Yeni Üye
Yeni Üye

28 Mar 2014, 12:16

Emeği geçen tüm hocalarıma gönülden teşekkür ediyorum. Bir sms in beni bu kadar mutlu edebileceğini düşünmezdim :)))

SMMM Gökhan GÜLBEK
Yönetici
Yönetici

28 Mar 2014, 12:29

tebrik ederin duygu hm hayırlı olsun
SMMM EĞİTİM SETİ SATIN ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

(forumstajer@hotmail.com.tr)

Kullanıcı avatarı
Filiz Türkoğlu
Yönetici
Yönetici

28 Mar 2014, 12:40

[quote="sheana"]
çok mersi filiz hn. :D allah herkesin emeğinin karşılığını versin inşallah..umarım yeterlilikte de ters köşe falan yapmazlar ;)
[/quote]

;) ;) Hayırlısı güzelim o zaman için de..

[quote="DUYGU GÜRÇAY"]
Emeği geçen tüm hocalarıma gönülden teşekkür ediyorum. Bir sms in beni bu kadar mutlu edebileceğini düşünmezdim :)))
[/quote]

Hayırlı olsun duygucum. Tebrik ediyorum seni de. Ne güzel sizlerden kazandım haberlerini almak.  ;)

DUYGU GÜRÇAY
Yeni Üye
Yeni Üye

28 Mar 2014, 12:43

[quote="Filiz Türkoğlu"]
[quote="sheana"]
[/quote]

;) ;) Hayırlısı güzelim o zaman için de..

[quote="DUYGU GÜRÇAY"]
[/quote]

Hayırlı olsun duygucum. Tebrik ediyorum seni de. Ne güzel sizlerden kazandım haberlerini almak.  ;)
[/quote]

Teşekkürler Filiz Hocam emeklerimiz boşa gitmedi çok şükür :)

Kullanıcı avatarı
Filiz Türkoğlu
Yönetici
Yönetici

28 Mar 2014, 13:20

Çok şükür güzelim. İnş. hakkıyla emek veren herkes için sonuç güzel olmuştur.  ;) ;)

sheana
Acemi Üye
Acemi Üye

28 Mar 2014, 15:09

filiz hn. sitenin mail adresine sizin adınıza belirterek sonuç belgemi pdf gönderdim, bilginize,
tekrar selam ve saygılar...

Kullanıcı avatarı
Filiz Türkoğlu
Yönetici
Yönetici

28 Mar 2014, 15:23

Teşekkür ederim güzelim gönderdiğin için.  :-*

meltemdemir
Yeni Üye
Yeni Üye

29 Mar 2014, 07:35

hala inanamıyorum herkese çok teşekkürlerrr. Sonuç belgemi mail adresinize gönderdim.

Kullanıcı avatarı
Filiz Türkoğlu
Yönetici
Yönetici

29 Mar 2014, 10:03

[quote="meltemdemir"]
hala inanamıyorum herkese çok teşekkürlerrr. Sonuç belgemi mail adresinize gönderdim.
[/quote]

Hayırlı olsun güzelim tebrik ediyorum seni de. Başarılı olduğunuzu görmek gerçekten güzel. Bugünkü başarınızın devamını hepinize yeterlilikte de diliyorum. Kutlarım..  ;)

caner58
Yeni Üye
Yeni Üye

21 Nis 2016, 17:27

merhaba arkadaşlar haziran daki sınava giricem bana deha nın dersane özet notları lazım yardımcı olabilir misiniz.?

sahan
Yeni Üye
Yeni Üye

02 May 2016, 15:27

AB Üretim İşletmesi'nin üretmekte olduğu mobilyalar için gerekli olan hammaddeye ilişkin Haziran ayı stok hareketleri aşağıdaki gibidir:

Satın Alınan

Kullanılan

Dönem Başı Stoku

2.000 m3 x 95 TL/ m3

3 Haziran

1.500 m3 x 100 TL/ m3

11 Haziran

2.200 m3

18 Haziran

1.000 m3

26 Haziran

2.500 m3 x 116 TL/ m3

İşletme stok hareketlerini tartılı ortalama maliyet yöntemine göre değerlemektedir.
Bu bilgilere göre, işletmenin sırasıyla üretimde kullandığı ve stokta kalan hammadde maliyeti ne kadardır?

“Kazandırdıklarımız” sayfasına dön

• Bilgi