2014 STAJ BAŞLATMA ÇALIŞMA GRUBU VE SINAVI KAZANANLAR BÖLÜMÜ

Bizimle Hazırlanıp Kazanan Arkadaşlarımız
Kullanıcı avatarı
Entropi
Altın Üye
Altın Üye
Mesajlar: 736
Kayıt: 26 Mar 2011, 14:42
Konum: İzmir

14 Kas 2016, 13:01

[quote="SMMM Gökhan GÜLBEK"]
Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Arkadaşlar sonuç belgelerinize ulaştığınızda lütfen bize mail atın başarı ortalamasını çıkartacağız. Kazanan arkadaşların da tc özel bilgisini kapatarak sonuçlarını gurur tablomuza ekleyeceğiz.
[/quote]Hocam merhaba, eski mesajlara bakıyordum da neler olmuş neler konuşmuşuz dimi. Bu ay stajda bitti. Nasipse Mart/2017 yeterlilik sınavına katılacağım. 3 yıl geçti bir şekilde. Emek veren arkadaşlara Allah yardımcıları olsun. Gerçekten isteyince oluyor. Hiç merak etmesinler.
Saygılar ve sevgiler Forum Stajer Ailesi...

Kullanıcı avatarı
Entropi
Altın Üye
Altın Üye
Mesajlar: 736
Kayıt: 26 Mar 2011, 14:42
Konum: İzmir

07 Nis 2017, 07:52

Filiz Türkoğlu yazdı:
28 Mar 2014, 11:35
Entropi yazdı:
Filiz Türkoğlu yazdı: Harikasın Ömer. Öğrencilerimizden aldığım güzel haberlere bir yenisi daha. Ne mutlu bizlere. Tebrik ediyorum seni de. Başarılarının devamını diliyorum.
Teşekkürler hocam. 2011 yılında ilk tanışmamız 3 yıl sonra sizlerden tebrik mesajını alabilmeyi o kadar çok bekledim ki...
Her şey nasip ömer. Bazen ne kadar çabalarsan çabala olmayınca olmuyor. Nihayet oldu ya önemli olan bu. Şükür demek lazım. Darısı diğer emek veren herkese aynı zamanda yeterliliğe de inşallah diyorum.
Filiz hocam selamlar.
Şöyle eski zamanlara bir döneyim dedim. Neler olmuş neler ... çok şükür staj bitti. 25-26 mart 2017 de yeterlilik sınavlarına da girdik. şimdi yine sonuçları beklemedeyim :)
bilmiyorum uzun zamandır sizleri takip edememiştim. Zehra hoca, Gökhan hoca bir de manisadan bir hocamız daha vardı staj başlatmadan 94 puan alan... hey gidi günler hey... ne çalışmıştık, ne sorular çözmüştük... iyi ki varsınız ve iyi ki varsın forumstajer...
kendinize iyi bakın, tüm dostlara selamlar...

Cevapla

“Kazandırdıklarımız” sayfasına dön

  • Bilgi